Adam olmak zor zanaattır!

1

Adam, üzüldüm, içime attım herşeyi, hislerimi belli edemedim. Ne çok yaşanmışlıklar vardı halbuki 1,5 senelik kısa sürede. Birlikte güldüğümüz, birlikte somurttuğumuz zamanlar, geldi geçti film şeridi gibi gözümün önünden. Hep beraber sinirlendik, hep beraber üzüldük.

 

Son gün de duygulandım, yüzüne bakamadım, elveda diyemedim. Profesyonel hayat diye geçiştirmeye çalıştım, duyguyla karıştırma dedim iş yerini kendi kendime. Duygulandım. Yine görüşürüz derken bile sadece selamlaşarak ayrıldım, sıkı sıkı sarılmadım sana 1,5 sene de birbirimize sıkı sıkı sarıldığımız gibi.

 

Bu gidiş, sadece yer değiştiriş. Kelimelerde kalsın istemem dostluğumuz…

 

Profesyonel hayatımda nadirdir böyle duygulandığım. Severim harbi adamları, delikanlıları, bilgisini paylaşanları, arkadan konuşmayanları, sevecenleri, kısaca adamları.

 

İlk gün dediğim gibi, rahatlıkla arkanı yaslayabileceğin adam bulmak zordur hayatta. Sen de bunlardan biriydin. Umarım herşey gönlünce olur. Profesyonel hayatında başarılar dilerim kardeşim. Galatasaray’dan bir yıldız transfer oldu. Gönüller bir olsun yeter ki.

 

Güler yüzlü Erkan…

Adam Adam olmak zor zanaattır!
Adam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz