Ana Sayfa Kişisel Adam olmak zor zanaattır!

Adam olmak zor zanaattır!

1
Adam olmak zor zanaattır!

Adam, üzüldüm, içime attım herşeyi, hislerimi belli edemedim. Ne çok yaşanmışlıklar vardı halbuki 1,5 senelik kısa sürede. Birlikte güldüğümüz, birlikte somurttuğumuz zamanlar, geldi geçti film şeridi gibi gözümün önünden. Hep beraber sinirlendik, hep beraber üzüldük.

 

Son gün de duygulandım, yüzüne bakamadım, elveda diyemedim. Profesyonel hayat diye geçiştirmeye çalıştım, duyguyla karıştırma dedim iş yerini kendi kendime. Duygulandım. Yine görüşürüz derken bile sadece selamlaşarak ayrıldım, sıkı sıkı sarılmadım sana 1,5 sene de birbirimize sıkı sıkı sarıldığımız gibi.

 

Bu gidiş, sadece yer değiştiriş. Kelimelerde kalsın istemem dostluğumuz…

 

Profesyonel hayatımda nadirdir böyle duygulandığım. Severim harbi adamları, delikanlıları, bilgisini paylaşanları, arkadan konuşmayanları, sevecenleri, kısaca adamları.

 

İlk gün dediğim gibi, rahatlıkla arkanı yaslayabileceğin adam bulmak zordur hayatta. Sen de bunlardan biriydin. Umarım herşey gönlünce olur. Profesyonel hayatında başarılar dilerim kardeşim. Galatasaray’dan bir yıldız transfer oldu. Gönüller bir olsun yeter ki.

 

Güler yüzlü Erkan…

Adam Adam olmak zor zanaattır!
Adam
Önceki İçerik Kappa Tur mu? Asla… Baştan Başa Büyük İtalya Turu 4.Bölüm Siena
Sonraki İçerik Hayatımızdan önemli bir kesit toplantılar…
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz