Ana Sayfa Teknoloji Amazon.de Türkçe Desteği ve Ücretsiz Kargo

Amazon.de Türkçe Desteği ve Ücretsiz Kargo

0
Amazon.de Türkçe Desteği ve Ücretsiz Kargo

Türkiye’de ofisi bulunmayan fakat yakın zamanda açılması planlanan Amazon.de sitesinden alışveriş yapan kullanıcılar artık Türkçe olarak siteyi görüntüleyebilecek. Bunun yanında Türkçe e-posta ve telefon desteği alabilecek.  Ayrıca Türkiye’ye özel gönderimler için ücretsiz kargo seçeneği de geldi. 49 Euro ve üzerindeki alışverişlerde Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti de sunacağını açıkladı.

Amazon.de Ülke Müdürü Ralf Kleber şunları söyledi:

Müşterilerimize Türkçe alışveriş imkanı ve 49 Euro ve üzerindeki alışverişlerinde ücretsiz kargo hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin her hangi bir engelle karşılaşmadan Avrupa’da hizmet veren bir websitemizden istedikleri ürünü almalarına yardımcı olma vizyonumuza bir adım daha yaklaşmış bulunuyoruz.

Amazon.de müşterileri, 25’ten fazla kategorideki ürüne Amazon’un güvenilir ve hızlı lojistik ağıyla sunduğu teslimat hizmetiyle ulaşabilecek.

 

Amazon.de’nin Türkçe dil seçeneğine masaüstü ve mobil tarayıcılardan erişilebilecek ve Türkçe dil seçeneği daha sonraki ziyaretler için müşterilerin profiline kaydedilecek.

 

Müşterilerin, Amazon.de’yi Türkçe kullanmak için sitenin üst kısmında yer alan gezinti çubuğundaki dünya simgesine tıklayarak “Türkçe – TR” bağlantısına tıklamaları yeterli.

Amazon.de’den açıklama:

Amazon.de’deki müşteri ve alışveriş deneyiminizi daha rahat geçirmek için tercihi dil ayarınızı değiştirebilirsiniz. Amazon.de’deki geniş seçeneklere seçtiğiniz dilde göz atabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Burada milyonlarca tercüme edilmiş ürün ayrıntıları sayfası ve “Hesabım” gibi size yardımcı olacak diğer bölümler bulabileceksiniz. Bu hizmetle size seçtiğiniz dilde sitede gezinim desteği, e-posta ve telefonla müşteri hizmetleri, ayrıca sipariş ve teslimat bilgileri sunmaktayız.

Amazon.de’deki Türkçe müşteri deneyimini durmaksızın iyileştirmeye devam ediyoruz. Sunduğumuz birçok özelliğin Türkçe sürümü vardır; bununla birlikte, şu anda Türkçe ve diğer dillerde sunulmayan bazı site özellikleri veya iletişimleri de bulunmaktadır. Kendi başınıza çözemediğiniz bir engelle karşılaşırsanız Türkçe dilinde hizmet veren Müşteri Hizmetleri ekibimize buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon.de’deki diğer dillerdeki alışveriş deneyimi yalnızca kolaylık sağlaması açısından sunulmaktadır. Nihai sürüm Amazon.de’nin Almanca sürümüdür. Almanca Kullanım Koşulları dâhil.

Amazon Sayfa-2 amazon.de Amazon.de Türkçe Desteği ve Ücretsiz Kargo
Amazon Sayfa-2 amazon.de
Amazon Sayfa-1 amazon.de Amazon.de Türkçe Desteği ve Ücretsiz Kargo
Amazon Sayfa-1 amazon.de

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz