CS-Cart E-Ticaret Nedir? CS-Cart Eğitim ve Danışmanlık

2

CS-Cart küçük ve orta ölçekli firmaların e-ticaret işlemlerini baştan sona kadar karşılayabileceği bir e-ticaret scriptidir. Merkezi Rusya’da bulunan, Amerika’da da ofisleri bulunan CS Cart 2005 yılından beri yaklaşık 35.000 e-ticaret sitesinden kullanılıyor.

CS-Cart e-ticaret sistemi web standartlara uygun olarak PHP ve MySQL teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

CS Cart Lisan Bedeli

385 $ ödeyerek ömür boyu lisansa sahip olabileceğiniz CS-Cart bir çok özelliği ile ön plana çıkıyor.

CS Cart’ın en önemli özellikleri arasında tek sayfada ödeme, promosyon seçenekleri, stok takibi, ajax kullanımı, blog yönetimi, iade modülü, hediye kupon yönetimi, esnek vergi ve kargo sistemi, farklı para birimleri, hazır ödeme sistemleri, gelişmiş içe ve dışarı alma, gelişmiş içerik yönetimi, detaylı SEO ayarları, esnek tasarım seçenekleri bulunmaktadır.

Hemen Satışa Başlayın

CS-Cart CS-Cart E-Ticaret Nedir? CS-Cart Eğitim ve Danışmanlık
CS-Cart

CS-Cart, kurulumunu yaptıktan sonra hemen satış yapmaya başlamanız için gerekli olan tüm özellikleri sağlamaktadır. Güçlü ürün yönetimi ile, ürünlerinizi hemen ekleyebilir ve düzenleyebilir, ürün seçeneklerini, özelliklerini ve filtreleri kolayca yönetebilirsiniz. Çok Satanlar ve Satıştaki Ürünler, Birlikte Satın Alın, Bunu alan bunları da aldı ve diğerleri gibi çapraz satış araçları, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Çok kanallı satış da mevcuttur: Daha fazla müşteri çekmek için mağazanızın widgetini herhangi bir web sitesine veya bloga yerleştirebilirsiniz.

CS-Cart, CS-Cart Ultimate, CS-Cart Multi Vendor Nedir?

 • CS-Cart, standart olarak kullanılan üründür. (385 $)
 • CS-Cart Multi-Vendor, eğer ürünlerinizi sağlayan tedarikçileriniz var ise ve bu ürünleri sitenize tedarikçileriniz kendileri ekliyor ve sizin siteniz üzerinden satma amacını taşıyorsa gerekli olan üründür. (1450$)
 • CS-Cart Ultimate,sınırsız sayıda mağaza ön yüzü açma ve bunları ayrı alan adlarından gösterebilirsiniz. Tüm sitelerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. Tüm mağazalar için ayrı ayarlar ödeme ve kargo seçenekleri yapabilirsiniz. (865 $)

CS-Cart Ödeme Sistemleri ve Kargo Yönetimi

70’den fazla ödeme ve kargo seçeneğine sahip olan CS-Cart sisteminde Türkiye’de yaygın olarak yazılmış scriptleriyle birlikte kullanılan Izyco, IPara, PayU, Türkpos bulunmaktadır. Bunlar ücretli olarak yazılımcılardan temin edilebilir modüllerdir.

E-Ticaret Hakkında

Daha önce yayınladığım 11 Adımda E-Ticaret nasıl kurulu maliyeti ne kadardır?, İyi bir e-ticaret sitesi yapmanın altın kuralları,  E-ticaret toplu sana pos hataları  yazıları da ulaşabilirsiniz.

CS-Cart Eğitim Videoları

CS-Cart sistemiyle ilgili Youtube kanalımda eğitici videolar çekmekteyim. Kanalıma buradan ulaşabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın.

CS-Cart Destek

CS-Cart CS-Cart E-Ticaret Nedir? CS-Cart Eğitim ve Danışmanlık
CS-Cart

CS-Cart konusunda danışmanlık ve bilgi almak isterseniz iletişim formundan, sosyal medya hesaplarından veya umit@umitegrioglu.com e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Kısa sürede anahtar teslim e-ticaret siteleri kurarak teslim etmekteyim. Detaylı olarak yapılan SEO çalışmaları ile kısa sürede sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını hedeflemekteyim.

2 YORUMLAR

 1. merhaba
  ben bir php geliştiriciyim. Kendi sistemimize cs-cart ile entegre edilebilecek bir eklenti yazmam gerekiyor. Bu konuda küçük çaplı da olsa yardımcı olabilir misiniz?
  Şimdiden teşekkür ederim.

  Not: Cs-cart ı hiç kullanmadım ve şimdilik hakkında bir şey bilmiyorum.

 2. Merhaba,

  PHP konusunda çok fazla bir bilgim maalesef yok. Microsoft tabanlı sistemler üzerine olsaydı seve seve yardımcı olmaya çalışırdım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz