Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap

0

Trendsmap…Hemen hemen herkes bir Twitter hesabına sahip artık. Son dönemde bir gereklilik gibi hatta. Twitter’da gezinirken bazen ipin ucunu kaçırabiliyoruz veya şu an nelerin konuşulduğunu anlık olarak kontrol altına alamayabiliyoruz.

Yerel olarak hangi bölgelerde hangi kelime ve hashtaglerin daha çok kullanıldığını anlık olarak monitör eden ve size bir dünya haritası üzerinde bunu gösteren bir web sitesi herkesin ilgisini çekerdi sanırım.

Trendsmap Nedir?

Trendsmap, anlık olarak hangi ülke veya şehirlerde hangi kelimelerin veya hastaglerin daha fazla kullanıldığını görülmesi için tasarlanmış olan bir web sitesidir ve https://www.trendsmap.com/ adresinden ulaşılabilir. Ayrıca çok detaylı kullanıcı raporları bu sistem üzerinden alınabilmektedir. Avustralya merkezlidir.

Trendsmap Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap
Trendsmap

Dünya haritası üzerinden tüm trendleri takip edebilirsiniz. Türkiye ile ilgili analizlere buradan ulaşabilirsiniz. Solda bulunan Location menüsünden istediğiniz bölgeleri seçerek çok detaylı analizlere bakabilirsiniz.

Trendsmap Ücretli mi?

Hem ücretli hem de ücretsiz seçenekleri mevcuttur. Plus ve Pro seçenekleri bulunan paketlerde aylık 25 USD ile 95 USD arasında değişmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here