Ana Sayfa Yazılım Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap

Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap

0
Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap

Trendsmap…Hemen hemen herkes bir Twitter hesabına sahip artık. Son dönemde bir gereklilik gibi hatta. Twitter’da gezinirken bazen ipin ucunu kaçırabiliyoruz veya şu an nelerin konuşulduğunu anlık olarak kontrol altına alamayabiliyoruz.

Yerel olarak hangi bölgelerde hangi kelime ve hashtaglerin daha çok kullanıldığını anlık olarak monitör eden ve size bir dünya haritası üzerinde bunu gösteren bir web sitesi herkesin ilgisini çekerdi sanırım.

Trendsmap Nedir?

Trendsmap, anlık olarak hangi ülke veya şehirlerde hangi kelimelerin veya hastaglerin daha fazla kullanıldığını görülmesi için tasarlanmış olan bir web sitesidir ve https://www.trendsmap.com/ adresinden ulaşılabilir. Ayrıca çok detaylı kullanıcı raporları bu sistem üzerinden alınabilmektedir. Avustralya merkezlidir.

Trendsmap Gerçek Zamanlı Twitter Eğilimleri – Trendsmap
Trendsmap

Dünya haritası üzerinden tüm trendleri takip edebilirsiniz. Türkiye ile ilgili analizlere buradan ulaşabilirsiniz. Solda bulunan Location menüsünden istediğiniz bölgeleri seçerek çok detaylı analizlere bakabilirsiniz.

Trendsmap Ücretli mi?

Hem ücretli hem de ücretsiz seçenekleri mevcuttur. Plus ve Pro seçenekleri bulunan paketlerde aylık 25 USD ile 95 USD arasında değişmektedir.

 

Önceki İçerik Köln, Cologne Almanya’daki Küçük Türkiye
Sonraki İçerik Google Haritalar(Google Maps) Nasıl Kullanılır?
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz