Ana Sayfa Teknoloji Gmail ek sınırını 50MB’a yükseltti

Gmail ek sınırını 50MB’a yükseltti

0

Google’ın e-posta hizmeti Gmail, bugüne dek 25MB olan e-posta ek sınırını 50MB‘a yükselttiğini duyurdu. Bundan sonra kullanıcılar 50MB’a kadar dosya ya da belgeyi e-posta eklerine koyarak gönderebilecek ya da alabilecek.

Google’nin Açıklaması

Receive emails of up to 50MB in Gmail

3/01/2017

Sending and receiving attachments is an important part of email exchanges. While Google Drive offers a convenient way to share files of any size, sometimes you need to receive large files as direct email attachments. So starting today, you will be able to receive emails of up to 50MB directly.

Note: Sending size limits will remain the same at 25MB; however, just as before, you can use Google Drive to send larger attachments.

Launch Details
Release track: 
Launching to both Rapid release and Scheduled release
Editions:
Available to all G Suite editions
Rollout pace: 
Full rollout (1-3 days for feature visibility)
Impact: 
All end users
Action:
Change management suggested/FYI
Önceki İçerikDüsseldorf’u Keşfetmek
Sonraki İçerikSQL İki Tablo Arasında Kayıt
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here