Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Yorumlarına Filtre Özelliği Geliyor

Instagram Yorumlarına Filtre Özelliği Geliyor

0
Instagram Yorumlarına Filtre Özelliği Geliyor

instagram Instagram Yorumlarına Filtre Özelliği Geliyor

Facebook‘un satın almasından sonra dünyanın en popüler resim yayınlama servislerinden olan Instagram yeniliklerine devam ediyor.

Spam yorumlara savaş açacak olan özellik kısa süre sonra tüm kullanıcılar için yayına alınacak.

Her zaman olduğu gibi öncelikle Kurumsal müşterilerden başlandı. Yakın bir zamanda sadece kurumsal müşterilere sunulan filtre özelliği, artık bireysel kullanıcıların da ekledikleri fotoğraf ile videolara gelen yorumları filtreleyebilmesine imkan tanıyacak.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar belirledikleri kelimelerin yorumlarda görünmesini engellenebilecek. Takibe takip, takip, küfür vb. engellenen kelimeler ile daha temiz bir profil görüntüsü sağlanacak.

Günde 300 milyondan fazla kişinin kullandığı Instagram bu basit ama güzel özelliği ile daha kullanılabilir bir hale gelmiş olacak.

Önceki İçerik Google Analytics istatistiklerini BOT’lara teslim etmeyin
Sonraki İçerik IOS 9.3.4 Yayınlandı
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.