Ana Sayfa Yazılım WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

1
WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

Online sohbet programı ve mobil cihazlarımızın vazgeçilmezi WhatsApp aslında uzunca bir süre önce Web özelliğini duyurmuştu. Peki WhatsApp Web Nasıl Kullanılır.

Nedir Bu WhatsApp Web?

Android, Windows Mobile ve IOS’da kullanmış olduğumuz WhatsApp programının bir browser ve internet yardımıyla tablet veya bilgisayar üzerinden kullanılmasını sağlamak amacıyla kurulmuş güvenlik bir web sitesidir.

İş yerinde sürekli telefonla WhatsApp mesajlarına cevap vermek küçük harflerde zor olabilir Bu nedenle WhatsApp Web hayat kurtarıyor. Mobil uygulama üzerinde yapabileceğiniz tüm herşeyi web üzerinde de yapabiliyorsunuz ve yazdıklarınız veya gönderdiğiniz fotoğraflar, videolar, belgeler de mobil telefonunuzda görülebiliyor.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

İlk olarak bilgisayar veya tabletinizin browser uygulamasından https://web.whatsapp.com adresine girin önünüze bir QR kod gelecektir. Cep telefonunuzdaki WhatsApp’ı açın ve aşağıda yer alan bölümlere göre WhatsApp Web bölümüne girin, telefonunuza bilgisayar veya tabletin ekranına yanaştırarak QR kodu okutun, kısa süre sonra otorum açılmış ve cep telefonunuzdaki mesajların yeni ekrana geldiğini göreceksiniz.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?
WhatsApp Web Nasıl Kullanılır

Android ve Windows İçin WhatsApp Web

WhatsApp uygulaması açın, Menü > WhatsApp Web

IOS İçin WhatsApp Web

WhatsApp uygulaması açın, Menü > Ayarlar > WhatsApp Web

WhatsApp Grup İsimleri

Ayrıca daha önce kaleme aldığım komik, eğlenceli, erkek, kız, yabancı, ilginç WhatsApp Grup İsimleri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

Önceki İçerik Yakıt Tasarrufu Nasıl Sağlanır?
Sonraki İçerik Mind Map Nedir? Nasıl Yapılır?
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz