WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

1

Online sohbet programı ve mobil cihazlarımızın vazgeçilmezi WhatsApp aslında uzunca bir süre önce Web özelliğini duyurmuştu. Peki WhatsApp Web Nasıl Kullanılır.

Nedir Bu WhatsApp Web?

Android, Windows Mobile ve IOS’da kullanmış olduğumuz WhatsApp programının bir browser ve internet yardımıyla tablet veya bilgisayar üzerinden kullanılmasını sağlamak amacıyla kurulmuş güvenlik bir web sitesidir.

İş yerinde sürekli telefonla WhatsApp mesajlarına cevap vermek küçük harflerde zor olabilir Bu nedenle WhatsApp Web hayat kurtarıyor. Mobil uygulama üzerinde yapabileceğiniz tüm herşeyi web üzerinde de yapabiliyorsunuz ve yazdıklarınız veya gönderdiğiniz fotoğraflar, videolar, belgeler de mobil telefonunuzda görülebiliyor.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

İlk olarak bilgisayar veya tabletinizin browser uygulamasından https://web.whatsapp.com adresine girin önünüze bir QR kod gelecektir. Cep telefonunuzdaki WhatsApp’ı açın ve aşağıda yer alan bölümlere göre WhatsApp Web bölümüne girin, telefonunuza bilgisayar veya tabletin ekranına yanaştırarak QR kodu okutun, kısa süre sonra otorum açılmış ve cep telefonunuzdaki mesajların yeni ekrana geldiğini göreceksiniz.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?
WhatsApp Web Nasıl Kullanılır

Android ve Windows İçin WhatsApp Web

WhatsApp uygulaması açın, Menü > WhatsApp Web

IOS İçin WhatsApp Web

WhatsApp uygulaması açın, Menü > Ayarlar > WhatsApp Web

WhatsApp Grup İsimleri

Ayrıca daha önce kaleme aldığım komik, eğlenceli, erkek, kız, yabancı, ilginç WhatsApp Grup İsimleri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here