Ana Sayfa Yazılım Yeni Bir Deneyim Google Hire Nedir?

Yeni Bir Deneyim Google Hire Nedir?

0
Yeni Bir Deneyim Google Hire Nedir?

İnternet devi Google yeni servisi Google Hire‘ı devreye almaya hazırlanıyor. Şu an için https://hire.withgoogle.com adresinden ulaşılabilir halde bulunan Google Hire yakın zamanda hizmete açılacak.

Google Hire Nedir?

Google Hire, kısaca online iş arama platformu. LinkedIn‘e rakip olması beklenen hizmet yakın zamanda tüm kullanıcılara açılacak. Şu an sadece kayıt ekranının geldiği Google Hire,  iş fırsatlarını paylaşmaya ve iş başvurularını yönetmeye yarayacak. Ayrıca, Google Hire ile işverenler, çalışanların arama geçmişine ulaşabileceği ileri sürülüyor, fakat bu konuda henüz net bir şey söz konusu değil.

Google Hire Yeni Bir Deneyim Google Hire Nedir?
Google Hire

Google Hire’a Nasıl Ulaşılır?

Şu an için Google Hire uygulamasına https://hire.withgoogle.com adresinden ulaşılabilir. Sadece kayıt ve login ekranı geliyor, herhangibir işlem yapılamıyor.

 

 

Önceki İçerik Stres Çarkı Nasıl Hızlandırılır
Sonraki İçerik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz