Yeni Doritos Risk 2.0 Mavi Deneme

2
Doritos Risk 2.0

Bu bir reklam değildir diyerek söze başlamak istiyorum, Doritos‘un yeni ürünü olan Doritos Risk 2.0‘ı deneme imkanım oldu. Türkiye’nin en acı cipsi diyebilirim. Çok acı olduğundan midesi hassas olanlara kesinlikle önermiyorum.

Yeni Çılgınlık Mavi Doritos

Gençler arasında son zamanlarda bu ürün bir çılgınlık haline geldi. Çok acı bir tada sahip olan Doritos Risk 2.0 yediğiniz anda diliniz mavi renge boyanıyor. Acaba acılı olanı kim yiyecek diyerek siz de arkadaşlarınız arasında bunu bir oyun haline getirebilirsiniz. Diliniz mavileşir ve acı bir yanma hissine kapıldığınızda anlayın ki acılı olanı yemişsiniz demektir, hemen üzerine su içmeyin, su içmek acınızı daha da artıracaktır.

Risk Almaya Değer mi?

Doritos Risk 2.0 Yeni Doritos Risk 2.0 Mavi Deneme
Doritos Risk 2.0

Bence risk almaya değer, güzel bir eğlence olabilir arkadaşlar arasında, bir paket içerisinde kaç tane acı olduğunu kimse bilmiyor, yetkililer de bununla alakalı bir açıklaması yapmıyor. Tıpkı Rus Ruleti gibi bir oyun diyebiliriz. Hem mavileştirir hem de göz yaşartıncaya kadar yakar.

 

 

Doritos Risk 2.0 Ne Kadar Kaloriye Sahip?

100 gram Doritos Risk 2.0‘da kalori miktarları;

Kalori 497 Sodyum 0 mg
Toplam Yağ 26 g Potasyum 0 mg
Doymuş 0 g Total Carbs 58 g
Çoklu Doymamış 0 g Diyet Lifi 0 g
Tekli Doymamış 0 g Şekerler 0 g
Trans 0 g Protein 7 g
Kolesterol 0 mg    
A Vitamini 0% Kalsiyum 0%
C Vitamini 0% Demir 0%

Doritos Risk 2.0 Ne kadar?

120 gramlık Doritos Risk 2.0‘a marketlerden KDV dahil 3 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ben Carrefoursa‘dan aldım, siz de dilerseniz oradan alabilirsiniz.

Doritos Risk 2.0 Nasıl Mavi Oluyor?

Suya atınca suyu, yoğurda batırınca yoğurdu boyaması, ağızdayken dili boyaması içinde bir etken madde olduğuna delalet, fakat bu etken maddenin tam olarak ne olduğu konusunda bir açıklama yapılmadı.

Bilgi Sistemleri Challenge

Biz de ekip arkadaşlarımız ile bir Doritos Risk 2.0 meydan okuma yapalım dedik. Ayrıca

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz