Özel Yazılımlar
Hedef kitlenizi genişleten ve potansiyel müşterinize erişmenize olanak sağlayacak içerik çalışmaları yapıyorum. Bunun için sizlere özel talepleriniz doğrultusunda Microsoft teknolojileri kullanarak sizlere özel web tabanlı yazılımlar üretiyorum.

Tanıtım Yazısı / Seeding
Sosyal medya ve bloğum üzerinden markanızı veya kampanyalarınızı süreli veya süresiz olarak duyuruyor ve istatistiklerini paylaşıyorum.

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)
Firmanız veya kişisel web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için kelime analizleri yapıyor, içeriklerinizi düzenliyor, yeni imajlar ekliyor, H etiketlerini gözden geçiriyor ve Google araçları ile üst sıralara çıkmasını sağlıyorum.

Intranet
İsterseniz SharePoint isterseniz de özel yazılımlar ile firmanıza intranet kurarak yönetimini sağlıyorum. Dilediğiniz modülleri ekliyor ve ihtiyaçlara göre analizlerini yapıyorum.

Hazır Kişisel ve Kurumsal Web Siteleri
İhtiyacınıza göre hem kişisel blog hem de kurumsal web siteleri WordPress yazılımı ile kurulumunu yapıyorum. Tüm DNS işlemlerini gerçekleştirip, gerekli modüller yükleniyor, arama motoru ayarları yapılıyor ve çok kısa bir sürede yayına hazır hale getiriyorum.

Proje Yönetimi
Projeleriniz için tüm planları çıkartıyor ve yönetimini üstleniyorum. Sizin izleyebileceğiniz bir online sistemde bunu size sunuyorum.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, hedef kitleniz ile buluşacağınız mecralara özel strateji geliştiriyorum. Takipçilerinizi gözlemliyor, onların dilinden anlıyor, uygun iletişim dilini kullanıyorum. Bu mecraların erişim raporları ve analizini sunuyorum.

E-Ticaret
Anahtar teslim e-ticaret sistemleri kuruyorum. Taleplerinize uygun e-ticaret programı ve paketlerini seçiyor, sizleri yönlendiriyor, modüllerini kuruluyorum. Alan adı seçimi yapılıyor, SSL ve hosting alımları gerçekleştiriliyor ve kredi kartı entegrasyonları ile hazır halde teslim ediyorum.

Benimle İletişime Geçin

Vermiş olduğum hizmetlerle ilgili İletişim bölümünden bana ulaşabilir veya umit@umitegrioglu.com adresine kısa bir mail atabilirsiniz.