Ana Sayfa İstatistik Türkiye’deki En Fazla Aboneye Sahip Youtube Kanalları

Türkiye’deki En Fazla Aboneye Sahip Youtube Kanalları

0
Türkiye’deki En Fazla Aboneye Sahip Youtube Kanalları

İnsanların dönemsel değişimlerine göre yöneldikleri sosyal mecrada değişikliklere uğruyor. Geçen senelerde Youtube‘dan farklı mecralara kayma olmuş olsa da yine son zamanlarda Youtube insanların 1 numaralı bilgi ve eğlence kaynağı olmaya başladı. Burada üretilen farklı içerikler neticesinde, insanların görsele olan düşkünlüğüyle birleşince yeni Youtube kanalları patlamaya başladı. Bu patlamadan ilham alan farklı kişiler de kendi özel Youtube kanallarını açarak, saçma sapan veya bilgi verici videolar paylaşmaya başladılar.

En Çok Abonesi Olan Youtube Kanalları

Türkiye’de en fazla aboneye sahip olan hem kurumsal hem kişisel hem de grupların kurduğu kanallar aşağıda listelenmiştir.

Türkiye’deki En Fazla Aboneye Sahip Youtube Kanalları
socialblade.com’dan yararlanılmıştır.

 

Önceki İçerik Sabah Trafiği ile Akşam Trafiği Arasındaki Farklar
Sonraki İçerik Favori Dizim The Last Man on Earth
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz