Ücretsiz Udemy Eğitimleri Nasıl Bulunur?

0

Son zamanların en çok takip edilen Online Eğitim Platformu Udemy, 2009 yılında Türk girişimci Eren Bali tarafından kuruldu. Bir çok eğitmen ve öğrenci barındıran sistemde, herkes onay aldığı taktirde bur platformda eğitim verebilmektedir.

Zaman zaman indirime giren ve ücretsiz verilen eğitimlerden haberdar olmak zor olabilir. Şu an için aktif bir uyarı sistemi bulunmasa da Udemy sistemi üzerinde belirli bir konu arayıp Filtreler kısmından ücretsiz seçeneği seçilerek ücretsiz eğitimler listelenmektedir.

Udemy Ücretsiz Udemy Eğitimleri Nasıl Bulunur?
Udemy

Toplu halde ücretsiz eğitimleri bulmak için ise bir çok platform bu konuya el atmıştır. Linkedin, arama bölümünden de arama yaparak bazı Udemy ücretsiz eğitimlerine ulaşabilirsiniz.

discudemy.com

Dil tercih edilerek, istediğiniz dilde ücretsiz eğitimleri listeleyebilirsiniz. şu an 10 adet dilde arama yapılabiliyor. Sağ tarafta “Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları burada.” linkine tıklayarak ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz. Menü’de bulunan Category kısmından istediğiniz kategoride arama yapabilirsiniz. Eğitimler esnasında gezerken resmin sağ üst kısmında yazan Ads yazısına dikkat ediniz, keza onlar eğitim değil, reklamdır…

real.discount

Farklı alternatifler sunan ve daha profesyonelce hazırlanmış, kullanımı daha kolay bir site. Üst menüde yakında bitecek olan, yeni gelen kursları da görebiliyorsunuz. Türkçe çok fazla eğitim içeriği bulunmuyor.

Reddit.com

Dünyanın en çok kullanılan sosyal haber paylaşım ve imleme sitesi olan Reddit kullanıcıları 5000’den fazla kayıtlı olan udemyfreebies‘da ücretsiz eğitimleri paylaşıyorlar. 

Alternatif Udemy Ücretsiz Kurs Sorulama Siteleri

Ayrıca, konudan bağımsız olarak Chrome’de en çok kullanılan kısayollara buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz