Yeni Nesil Pazar Yeri Modeli ile Online Hizmetler Satın Almak Çok Kolay

0

Dünya pazarında başarılı start-up’ları gören yerli yatırımcı ve heyecanlı gençlerimiz dur durak bilmiyorlar.

Özellikle uyarlama konusunda başarılara imza atan insanları birer sosyal psikoloji dahisi olarak görmek çok da abartılı bir tanımlama olmayacaktır. İnternet üzerinde bir web sitesinin en güzel kaynağı kuşkusuz backlink olarak görülebilir. Öyle ki ahrefs projesi çalışanının videoda gözüken müthiş açıklaması ve detaylı analizi de rahatlıkla  gösteriyor ki backlink hiçbir zaman önemini yitirmeyecek bir enstrüman. Bu enstrümanın en efektif şekilde kullanılması da bir web projesi yöneticisinin en dikkat etmesi gereken husus. Öncelikle videoyu izleyelim ardından işin detayıyla sizleri meşgul edelim.

 

İngilizce alt yazılı bu müthiş kaynak bize Google’ın ne kadar ince çizgide hareket ettiğini çok net gösteriyor. Tek değişken ” backlink ” olmasa da kıyaslama yapılan siteler arasında ahrefs’in kalitesinin bir adım önde olmasına rağmen iyi sıralama alamamasının nedeni “ bağlantı çeşitliliği ” konusundaki zaafıdır.

Bağlantı Çeşitliliği Nedir?

Basitçe anlatmak gerekirse tek tip bağlantı edinme bir web sitesine verilecek en büyük zararların başında gelmektedir. Bunun yerine tercih edilmesi gereken metot başta sosyal bağlantılar konusunda yeterli bir web projesi tasarlamak. Gerek size ait, gerekse dış kaynaklardan yararlanarak güzel bağlantılar elde etmek popülaritenizin günden güne artmasına neden olacaktır.

Yeni Nesil Pazar Yeri Modeli ile Online Hizmetler Satın Almak Çok Kolay

Çevrimiçi alışveriş, online medya ve geleneksel medyada bile web sitelerine ait reklamların çıkması, artık işlerin internete kaydığına açık bir işaret olarak görülebilir. Netflix bugün Amerika’da geleneksel TV izleyicisinden daha fazla kişiye gösterim yapıyorsa bunu yalnızca reklamlara bağlamak son derece yersiz ve yetersiz olur.

Sistemdeki eksikliği gören İzmirli bir grup arkadaş https://www.backlink.com.tr projesini oluşturmuşlar. Bu projede amaç kısaca dış bağlantı ihtiyacı olan müşteri adaylarıyla dışa bağlantı veren site ve sosyal medya hesabı sahiplerini tek bir web sitesinde, güvenli bir şekilde buluşturma fikrini ortaya çıkardılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here