Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram’de Canlı Yayından Sonra Videolar Kayıt Edilebilecek

Instagram’de Canlı Yayından Sonra Videolar Kayıt Edilebilecek

0
Instagram’de Canlı Yayından Sonra Videolar Kayıt Edilebilecek

Geçtiğimiz yıl  Canlı Yayın özelliğini devreye alan Instagram, bu güncelleme sonrasında bir hataya rastladı ve ayrıca bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte artık Canlı yayın sonrası videoları kayıt edebilme özelliği geldi. Instagram blog sayfasında bu yazıyla güncellemeyi duyurdu.

Gelen güncellemeyle Instagram artık canlı yayın bitiminde, yayını video olarak kaydedilebilecek. Bu özellik canlı yayın bittiğinde ekranın sağ üst köşesinde bulunan kaydet ikonuna dokunularak kullanılacak. Güncelleme Instagram’ın Android ve iOS sürümlerinde 10.12 numaralı sürümle servis ediliyor.

Önceki İçerik Web Developer CheckList – Chrome uzantısı
Sonraki İçerik SEO – Arama Motoru Optimizasyonu Hakkında VLog
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz