Ana Sayfa Teknoloji IOS 9.3.4 Yayınlandı

IOS 9.3.4 Yayınlandı

0
IOS 9.3.4 Yayınlandı

iOS-9.3.4-update IOS 9.3.4 YayınlandıApple, Iphone ve IPad’ler için IOS 9.3.4‘ü sürümünü yayınladı. Güvenlik güncelleştirmesi olarak yayınlanan sürpriz bir şekilde beta olarak çıkmadan doğrudan 9.3.4 şeklinde yayınlandı.

Apple tarafından yaklaşık 26 MB boyutunda yayınlanan güncellemede herhangibir yenilik bulunmuyor, sadece  iPhone ve iPad için önemli bir güvenlik güncelleştirmesi sağlandığı belirtiliyor.

IOS 9.3.4 Nasıl Yüklenir?

IOS 9.3.4 güncellemesini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad’i iTunes’a bağlayıp güncellemeleri denetle seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

 

IOS 9.3.4 sürümüyle ilgili Apple tarafından yapılan açıkla linki https://support.apple.com/en-us/HT207026

Önceki İçerik Instagram Yorumlarına Filtre Özelliği Geliyor
Sonraki İçerik Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi
Yaklaşık 15 yıldır Bilgi Sistemleri alanında çalışmakta. Comodore ile başlayan serüven, 133, 166 MMX, P2, P3, P4, Core, Core2Duo… olarak devam etti. Teknik serviste kasaları söküp takmakla geçen kısa bir sürenin sonunda, sistem odasında kendini buldu. Bu esnada hem sunucu mimarileri öğrenirken bir taraftan da yazılıma merak saldı. Microsoft Front Page ile HTML kodlarını ezberlemeye web siteleri geliştirmeye başladı. Bu yeni dünya da CSS de işin içine girdi. PHP ile ASP arasındaki tercihini ASP’den yana kullandı, ASP ile birlikte Microsoft Access’i veri tabanı olarak tanıdı. Edit Plus’ın bu dönemde büyük yardımları oldu. Sonrasında Microsoft SQL ile yoluna devam etti. Visual Basic işin içine girdi, bir müddet fonksiyonlar ile haşır neşir oldu. ASP.NET ve MVC ile yoluna devam etmektedir.